Ürünler / Hamur Kesme Makinası

En son yapısal ve teknolojik yenilikler ile, yılların deneyim ve bilgi birikiminin harmanlanması sonucunda yeniden tasarlanan hamur kesme makinemiz sayesinde; hamur örselenmeden, herhangi bir sıkıştırma işlemine maruz kalmadan ve çok hassas ağırlık değerleri ile kesilir.

Hamur hunisi ve dış kapaklar paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

Gramaj ayarlaması isteğe bağlı olarak el çarkı ya da dokunmatik ekran üzerinden yapılabilir.

Dakikada 20 ila 40 hamur arasında kesim yapabilir.

Gramaj aralıkları 50-200 gr, 100-600 gr yada 250-1000 gr olarak seçilebilir.

Klasik hamur kesme makinalarında kullanılan şelale tipi yağlama düzeneğinde, yüksek oranda yağ tüketimi olmaktadır. Gerekli zamanlarda yağ ilavesi yapılmaz ise de, maliyeti çok yüksek olabilecek makine hasarı oluşmaktadır. Enkomak olarak bu sorunu, damlama şeklinde çalışan, yeni tip bir mekanizasyon ile çözmüş bulunuyoruz. Orta kapasiteli bir işletmede, klasik şelaleli yağlama sisteminde, haftalık yağ tüketimi 15 lt yi bulurken, damlama sisteminde bu miktar, 2,5 lt ye kadar düşürülmüştür. Böylelikle yüksek oranda yağ tasarrufu sağlanmakta ve yağ maliyetin önüne geçilmektedir. Ayrıca yağlama sistemi üzerinde bulunan alarm sayesinde, tank içerisindeki yağ bitme noktasına geldiğinde sistem otomatik olarak çalışmakta ve kullanıcıyı uyarmaktadır.

Yağlama sisteminde bulunan geri dönüşüm ve filtreleme düzeneği sayesinde, yağ sarfiyatının ve israfının önüne geçilmiştir.

Hamur kesim hassasiyeti için ayar işlemi, bunkeraltının üst kısmında bulunan ayar vidaları üzerinden rahatça yapılabilir. Böylelikle makinenin yan kapaklarını açmaya gerek kalmadan, hızlı bir şekilde işlem tamamlanır.

Manuel Kesme Makinesi Özellikleri:

Gramaj ayarı el çarkı vasıtasıyla el ile yapılmaktadır

Ana gövde tamamen çelikten üretilmiştir

Kesme tamburu krom kaplıdır

Emiş pistonu oksitlenmez malzemeden imaldir

24 V kumanda panosu

Kapalı devre yağlama sistemi

Huni kapasitesi 70 kg hamur

Paslanmaz çelikten dış kapaklar

Kayış kasnaklı motor sistemi

Otomatik Kesme Makinesi Özellikleri:

Gramaj ayarı serigrafi üzerindeki düğmeler veya dokunmatik ekran üzerinden otomatik olarak yapılmaktadır

Ana gövde tamamen çelikten üretilmiştir

 Hamur sayma özelliği

Hızlı ve yavaş olarak 2 devirli hız ayarı

Kesme tamburu krom kaplıdır

Emiş pistonu oksitlenmez malzemeden imaldir

24 V kumanda panosu

Kapalı devre yağlama sistemi

Huni kapasitesi 70 kg hamur

Paslanmaz çelikten dış kapaklar

Opsiyonlar:

50-200, 100-600 veya 250-1000 gr kesim aralığı

Manuel veya dokunmatik gramaj ayar sistemi

Teflon kaplı huni

Büyük huni (140 kg hamur kapasiteli)

Elektronik Hız Kontrol Sistemi

Huni üzeri güvenlik ızgarası

Hamur çiftleme sistemi

Motorlu unlama sistemi

 

  • Galeri
  • Teknik Detaylar
  • Video

 

HAMUR KESME MAKINASI
DOUGH DIVIDER
  Makine Ölçüleri - Dimension
A x B x H
Kapasite (Adet/Saat)
Capacity (Pcs/Hr.)
Ağırlık (kg)
Weight
Çalışma Aralığı
Operation Capacity
Motor Gücü
Motor Power
(kw)
  Piston Çapı
Piston Dia.
Gr
VD 3000 M   995 x 595 x1580 2400 450 70 50 - 200 1,5 kw
VD 3000 A   110 100 - 600 2,2 kw
VD 3000 PLC   130 250 - 1000
Hakkımızda

DENEYİM, VİZYON VE YENİLİKÇİLİK Gıda Makinaları sektöründe geçirdiğimiz 13 yıllık süre içerisinde edindiğimiz bilgi birikimi ve deneyimi, ürün portföyümüzde bulunan makineler ile siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. Fırın ve Pasta makinaları sektöründe , ürün yelpazemizde bulunan 30 değişik modeldeki makineleri kullanan, değerli ATS müşterileri sayesinde, sektörün en iyi ve en güvenilir firmalarından biri haline geldik. Firma olarak küçük, orta ve büyük kapasiteye sahip birçok işletme için çözümler sunmaktayız. Uzun yılların tecrübesi, en son yenilikleri içeren teknolojik altyapımız, işini iyi yapan insan kaynağımız ve en iyi hammaddeleri kullanarak ürettiğimiz makineler sayesinde; müşterilerimize iyi bir başlangıcı, verimli ve uzun ömürlü makinelerle, sürekli iyi kalitedeki ürün çıktısını garanti ediyoruz. Bu vesile ile web sitemizde bulunan geniş ürün yelpazemize bakmanızı rica ediyor ve sizleri de mutlu ATS müşterileri arasında görmeyi ümit ediyoruz.

Haberler
Yeni Ürünlerimiz Gözatın

Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına, ürünlerimizde devamlı iyileştirme ve geliştirme çalışmalarına devam ediyoruz.

Endüstriyel hamburger ve sandöviç üreticileri için geliştirdiğimiz yeni tesisimiz sayesinde, 2 farklı ürünü aynı makine parkurunda üretebilirsiniz. Daha fazla detay için lütfen https://atsbakeryequipment.com/hamburger-ve-sandovic-ekmek-hatti-ud linkini ziyaret ediniz.

Pizza, lavaş ve lahmacun üretimi yapan küçük ve orta kapasiteli işletmeler için ise; konveyörlü pizza fırınları ve hamur açma makinasını geliştirdik. Bu ürünler hakkında daha fazla detaya https://atsbakeryequipment.com/konveyorlu-pizza-firini-ud ve https://atsbakeryequipment.com/hamur-acma-makinasi-ud linklerinden ulaşabilirsiniz...

 

Ekonomik Seri Spiral Mikser

Bu yıl içinde lansmanını yaptığımız yeni "ESPM E" serisi spiral mikserlerimize hemen göz atın. Kalite ve performanstan ödün verilmeden üretilen ekonomik seri mikserlerimiz, fiyatının yanı sıra estetik görüntüsü ile de göz dolduruyor... "E" serisi mikserlerimiz hamur işleme bölümü ürünleri içerisinden ulaşabilirsiniz...

 

 

 

 

Deneyimli Teknik Kadro

Firma olarak deneyimli iş gücünün değerinin farkındayız. Bu sebepten dolayı sektöre uzun yıllar hizmet vermiş insanlara değer veriyoruz ve firma bünyesine katmak için elimizden geleni yapıyoruz.  Kuruluşumuzda,  deneyimli personel sayısı son derece fazla olmakla birlikte; en az 7 yıl, en fazla ise 22 yıl aralığında  sektörümüze emek vermiş değerli yol arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

 

 

 

Tesislerimize Ait Videolar Yayında...

Sizlere katalog resimlerini göstermekten daha fazlasını yaparak, makinalarımızı kullanan işletmelere götürüyoruz. Kurduğumuz büyük, orta ve küçük kapasiteye sahip işletmelere ait video görüntülerine https://www.youtube.com/channel/UC-QCK_HyGGLm88bm1TY6VPw kanalımızdan izleyebilirsiniz.

Ürünlerimiz Tam Koruma Altında...

Kendimizi müşterilerimizin yerine koyuyoruz ve sevkiyat sırasında meydana gelebilecek can sıkıcı hasarlara karşı makinelerimizi tam koruma altına alıyoruz. Son testi yapılan makineler, palet üzerine sabitlendikten sonra, 2 kat koruyucu örtü ile tamamen çevreliyoruz. Ayrıca dışarıdan gelebilecek hasarlara karşı  makineleri, ahşap sandık içerisinde müşterilerimize sevk ediyoruz. Denizaşırı yüklemelerde ise, makineleri nemden korumak için, nem emici torbalar sandık içerisine yerleştiriyoruz.  Ürünlerimizin güvenle sizlere ulaşmasını sağlayarak; iyi bir başlangıcı temin ediyor ve sizlerin de yüzünü güldürüyoruz.

 

 

 

Web Sitemiz Yenilendi...

Firmamız, ürünlerimiz ve verdiğimiz servisler hakkında daha detaylı bilgilerin yer aldığı yeni web sitemiz yayına başladı. Her türlü görüş, öneri ve sorularınız hakkında lütfen bizimle temasa geçiniz.

 

 

 

Tüm Haberler
İletişim Bilgileri
Adres:
Yazır Mh. Öztekinler Sk. 44/17 42130 Selçuklu, Konya – TÜRKİYE
Telefon:
+90 533 488 49 18
E-posta:
info@atsbakeryequipment.com