KURUMSAL

KURUMSAL

NE YAPIYORUZ

Unlu mamüller sektöründeki tecrübe ve bilgi birikimimizi üretimini yapmakta olduğumuz makineler ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Bugün, fırın makine ve ekipmanları portföyündeki 65 farklı model ile sektörümüzün lider ve en güvenilir üreticilerinden biri haline gelmekteyiz.

 

TARİHİMİZ

14 Kasım 2016
ATS, 1000 m2 üretim alanına sahip daha büyük fabrikasına taşındı. Artan üretim kapasitesi ve model sayısı da.

01 Eylül 2016
ATS, Enkomak Fırın Makinaları A.Ş.'nin üst düzey teknisyeni ve yönetim ekibi ile faaliyetlerine başlamıştır. ATS, aynı modellerle Enkomak makinelerini üretmeye başlamıştır.

16 Ağustos 2016
Enkomak Ekmek Makinaları A.Ş. sektördeki 30 yılı aşkın sürenin ardından faaliyetlerine ara verdi.

 

KABİLİYETLERİMİZ

ATS sektörün en iyilerinden biridir. Sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimi ile üretim alanında 25 özverili personel ile fırıncıların dünyasına hizmet etmeye çalışıyoruz. Hizmetlerimiz;

Fırın makineleri imalatı,
Yarı tam otomatik fırın sistemi,
Anahtar teslim projeleri
Danışmanlık hizmeti
Dış kaynak kullanımı
Satış sonrası servis ve yedek parça
Yenilenmiş fırın ekipmanları
Tefrişat süpermarket fırınlar
Esnaf ekmeği için fırın makineleri
Mutfaklar için pasta makineleri.

 

 

BİZİM AVANTAJLARIMIZ

Dünyanın 65 ülkesinde 1400 mutlu müşteri.
Tüm ihtiyaçlarınızı tek kaynaktan karşılayabilir.
Ekonomik fiyatlarla yüksek kaliteli makineler üretiyoruz.
Makinelerinizi doğrudan üreticiden satın alın.
Makinelerimizi dünya çapında gönderebiliriz.
İstenildiği takdirde anahtar teslimi projeler sunuyoruz.

 

YENİ TEKNOLOJİLER

Yarı veya tam otomatik tepsi yükleme robotu ve pişirme sistemleri.
Fırınların tasarımına uygun renkli fırın fırın tasarımları memnuniyetle karşılanmaktadır.
Çıkarılabilir kase karıştırıcılar için iki farklı asansör sistemi tasarımı başarıyla tamamlandı.
Döner konveksiyonlu fırın tasarımı ve test süreçleri başarıyla tamamlandı.

 

MÜŞTERİLER DİYOR

“ATS, şu ana kadar birlikte çalıştığımız en iyi üreticilerden biri. İnsanlarla nasıl ortaklık yapacaklarını ve işleri nasıl yapacaklarını biliyorlar.”

Neil - ABD

 

“ATS makinelerinin performansından gerçekten memnunuz İyi kalite, Avrupa tarzı finisaj, güvenlik ve ekonomi bir arada. Teşekkürler.

Thorsten - Almanya

Sosyal Medyada Paylaş

Hakkımızda

DENEYİM, VİZYON VE YENİLİKÇİLİK Gıda Makinaları sektöründe geçirdiğimiz 13 yıllık süre içerisinde edindiğimiz bilgi birikimi ve deneyimi, ürün portföyümüzde bulunan makineler ile siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. Fırın ve Pasta makinaları sektöründe , ürün yelpazemizde bulunan 30 değişik modeldeki makineleri kullanan, değerli ATS müşterileri sayesinde, sektörün en iyi ve en güvenilir firmalarından biri haline geldik. Firma olarak küçük, orta ve büyük kapasiteye sahip birçok işletme için çözümler sunmaktayız. Uzun yılların tecrübesi, en son yenilikleri içeren teknolojik altyapımız, işini iyi yapan insan kaynağımız ve en iyi hammaddeleri kullanarak ürettiğimiz makineler sayesinde; müşterilerimize iyi bir başlangıcı, verimli ve uzun ömürlü makinelerle, sürekli iyi kalitedeki ürün çıktısını garanti ediyoruz. Bu vesile ile web sitemizde bulunan geniş ürün yelpazemize bakmanızı rica ediyor ve sizleri de mutlu ATS müşterileri arasında görmeyi ümit ediyoruz.

Haberler
Yeni Ürünlerimiz Gözatın

Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına, ürünlerimizde devamlı iyileştirme ve geliştirme çalışmalarına devam ediyoruz.

Endüstriyel hamburger ve sandöviç üreticileri için geliştirdiğimiz yeni tesisimiz sayesinde, 2 farklı ürünü aynı makine parkurunda üretebilirsiniz. Daha fazla detay için lütfen https://atsbakeryequipment.com/hamburger-ve-sandovic-ekmek-hatti-ud linkini ziyaret ediniz.

Pizza, lavaş ve lahmacun üretimi yapan küçük ve orta kapasiteli işletmeler için ise; konveyörlü pizza fırınları ve hamur açma makinasını geliştirdik. Bu ürünler hakkında daha fazla detaya https://atsbakeryequipment.com/konveyorlu-pizza-firini-ud ve https://atsbakeryequipment.com/hamur-acma-makinasi-ud linklerinden ulaşabilirsiniz...

 

Ekonomik Seri Spiral Mikser

Bu yıl içinde lansmanını yaptığımız yeni "ESPM E" serisi spiral mikserlerimize hemen göz atın. Kalite ve performanstan ödün verilmeden üretilen ekonomik seri mikserlerimiz, fiyatının yanı sıra estetik görüntüsü ile de göz dolduruyor... "E" serisi mikserlerimiz hamur işleme bölümü ürünleri içerisinden ulaşabilirsiniz...

 

 

 

 

Deneyimli Teknik Kadro

Firma olarak deneyimli iş gücünün değerinin farkındayız. Bu sebepten dolayı sektöre uzun yıllar hizmet vermiş insanlara değer veriyoruz ve firma bünyesine katmak için elimizden geleni yapıyoruz.  Kuruluşumuzda,  deneyimli personel sayısı son derece fazla olmakla birlikte; en az 7 yıl, en fazla ise 22 yıl aralığında  sektörümüze emek vermiş değerli yol arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

 

 

 

Tesislerimize Ait Videolar Yayında...

Sizlere katalog resimlerini göstermekten daha fazlasını yaparak, makinalarımızı kullanan işletmelere götürüyoruz. Kurduğumuz büyük, orta ve küçük kapasiteye sahip işletmelere ait video görüntülerine https://www.youtube.com/channel/UC-QCK_HyGGLm88bm1TY6VPw kanalımızdan izleyebilirsiniz.

Ürünlerimiz Tam Koruma Altında...

Kendimizi müşterilerimizin yerine koyuyoruz ve sevkiyat sırasında meydana gelebilecek can sıkıcı hasarlara karşı makinelerimizi tam koruma altına alıyoruz. Son testi yapılan makineler, palet üzerine sabitlendikten sonra, 2 kat koruyucu örtü ile tamamen çevreliyoruz. Ayrıca dışarıdan gelebilecek hasarlara karşı  makineleri, ahşap sandık içerisinde müşterilerimize sevk ediyoruz. Denizaşırı yüklemelerde ise, makineleri nemden korumak için, nem emici torbalar sandık içerisine yerleştiriyoruz.  Ürünlerimizin güvenle sizlere ulaşmasını sağlayarak; iyi bir başlangıcı temin ediyor ve sizlerin de yüzünü güldürüyoruz.

 

 

 

Web Sitemiz Yenilendi...

Firmamız, ürünlerimiz ve verdiğimiz servisler hakkında daha detaylı bilgilerin yer aldığı yeni web sitemiz yayına başladı. Her türlü görüş, öneri ve sorularınız hakkında lütfen bizimle temasa geçiniz.

 

 

 

Tüm Haberler
İletişim Bilgileri
Adres:
Yazır Mh. Öztekinler Sk. 44/17 42130 Selçuklu, Konya – TÜRKİYE
Telefon:
+90 533 488 49 18
E-posta:
info@atsbakeryequipment.com