Ürünler / Otomatik Yüklemeli Borulu Fırın

ATS çok katlı otomatik yüklemeli fırın, müşterilerimizin yüksek üretim kapasitesi, el değmeden yapılan üretim metodu ve ilerleyen zamanlar için genişletilebilir makine parkı talepleri doğrultusunda, en son teknolojik yenilikler dikkate alınarak üretilmiştir.

Siklotermik veya boru tip ısıtma sistemi şeklinde iki farklı modeli mevcuttur.

Siklotermik tip sistemlerde, ayarlanabilir hava akış valfleri ve bilgisayar kontrollü pişirme sistemi sayesinde, her katın hava akışı kontrol edilebilir. Böylelikle üst veya alt kat fark etmeksizin tüm yüzeyde eşit pişirme dengesi sağlanır.

Borulu tip sistemlerde, katları çepeçevre saran borular ile pişirme yüzeyinin tamamı eşit şekilde ısıtılabilir.

Fırın zemini üzerine yerleştirilen borular, tabandaki ısı kanallarından geçen sıcak havadan eşit şekilde enerji transfer ederek, bu ısıyı üst katlara aktarırlar ve fırının tüm yüzeylerinde eşit pişirme dengesi sağlanır.

Çok katlı fırınımız; otomatik yükleme ve boşaltmalı robotu, çok fonksiyonlu pişirme ve ayar kombinasyonları, hamur işleme bölümü ile ilgili sunduğumuz farklı makine seçenekleri sayesinde, müşterilerimizin ürün çeşitleri ne kadar farklı olursa olsun, tüm ihtiyaçlarına kolaylıkla cevap verebilecek yeterliliktedir.

İleri düzeydeki yalıtım sistemi sayesinde, üretilen ısı, uzun süre fırın içerisinde muhafaza edilebilmektedir. Ayrıca bu ısı yalıtım teknolojisi, peşi sıra pişirmelerde, fırının çabuk ısı toplamasına ve her seferinde aynı kalitede ürün elde edilmesini sağlamaktadır.

Yanma odası ve gaz kanalları ateşe dayanıklı tuğladan imal edilmiştir. Özellikle borulu tipli ısıtma sistemlerinde önemli olan bu yapı sayesinde, ısı, borulara eşit şekilde ulaştırılmış olur.

Her kat tek seferde yüklendiği ve boşaltıldığı için, yükleme kapıları kısa süreliğine açık kalmakta ve buda ısı kaybını önlemekte, dolayısıyla enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Gaz ve dizel yakıt enerji kaynağı olarak kullanılabilir.

Fırınımız, 300 ºC ye kadar yükseltilebilen kat ısısı sayesinde, düşük veya yüksek sıcaklıklarda pişirilen her türlü ürün için güvenle kullanılabilir.

Her iki modelde de üst veya alt kat fark etmeksizin eşit pişirme dengesi sağlanır.

Yükleme bandına hamurlar, ahşap paneller üzerinden otomatik olarak alınabilir.

Pişirilen ürünler, bir bant üzerinden soğuma veya paketleme gibi işlemler için bir sonraki istasyona aktarılabilir.

İsteğe bağlı olarak 3-4-5 ve 6 katlı olarak üretilebilmektedir.

Çok fonksiyonlu, renkli ekrana sahip dokunmatik panosu sayesinde: tüm sistemi tek panelden kontrol edebilir, 250 farklı pişirme seçeneğini sistem hafızasına yükleyebilir ve üç adet fırına kadar bütün tesisi tek ekrandan gözlemleyebilirsiniz.

Firma bünyemizde bulunan ekibimiz tarafından geliştirilen ürün kontrol yazılımı sayesinde, tüm talep ve arızalar için sisteme anında müdahale etmek mümkündür.

Ayrıca IOS ve Android tabanlı işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızdan, işletmenizin durumunu her nerede olursanız olun gözlemleyebilirsiniz.

Daha saymakla bitmeyecek birçok özelliği ile ATS çok katlı otomatik yüklemeli fırınımız, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek kadar gelişmiş bir teknolojiye sahip olsa da, küçük bir ekrandan kontrol edilebilecek kadar da basit kullanım özeliği ile müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Opsiyonlar:

Gaz veya dizel yakıt brülörü

Çıkışta ekmek taşıma bandı

Giriş ve çıkışta su püskürtme sistemi

Girişte bıçak atma sistemi

Kat içi temizlik süpürge sistemi

3-4-5-6 katlı üretim

Harici buhar ünitesi       

  • Galeri
  • Video
  • Teknik Detaylar

deck-oven-with-automatic-loading-robot

 

 

Deck Ovens With Automatic Loader   ETO 625 E1 ETO 625 E2 ETO 625 E3
Baking Area   25 50 75
Number Of Decks N   6 6 6
Width A mm   2600 5200 7800
Lenght B mm   11500 11500 11500
Height H mm   3000 3000 3000
H 1 mm   3800 3800 3800
Inner Dimension a mm   2320 2320 2320
b mm   1770 1770 1770
H mm   200 200 200
Heat Capacity kcal/h   180000 360000 540000
Max. Temperature C   300 300 300
Energy Sources     Diesel, Natural Gas , LPG
Weight kg   20000 35000 50000
           
E1: Single Oven + Loading Robot, E2: 2 Ovens + Loading Robot, E3: 3 Ovens + Loading Robot          
Hakkımızda

DENEYİM, VİZYON VE YENİLİKÇİLİK Gıda Makinaları sektöründe geçirdiğimiz 13 yıllık süre içerisinde edindiğimiz bilgi birikimi ve deneyimi, ürün portföyümüzde bulunan makineler ile siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. Fırın ve Pasta makinaları sektöründe , ürün yelpazemizde bulunan 30 değişik modeldeki makineleri kullanan, değerli ATS müşterileri sayesinde, sektörün en iyi ve en güvenilir firmalarından biri haline geldik. Firma olarak küçük, orta ve büyük kapasiteye sahip birçok işletme için çözümler sunmaktayız. Uzun yılların tecrübesi, en son yenilikleri içeren teknolojik altyapımız, işini iyi yapan insan kaynağımız ve en iyi hammaddeleri kullanarak ürettiğimiz makineler sayesinde; müşterilerimize iyi bir başlangıcı, verimli ve uzun ömürlü makinelerle, sürekli iyi kalitedeki ürün çıktısını garanti ediyoruz. Bu vesile ile web sitemizde bulunan geniş ürün yelpazemize bakmanızı rica ediyor ve sizleri de mutlu ATS müşterileri arasında görmeyi ümit ediyoruz.

Haberler
Yeni Ürünlerimiz Gözatın

Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına, ürünlerimizde devamlı iyileştirme ve geliştirme çalışmalarına devam ediyoruz.

Endüstriyel hamburger ve sandöviç üreticileri için geliştirdiğimiz yeni tesisimiz sayesinde, 2 farklı ürünü aynı makine parkurunda üretebilirsiniz. Daha fazla detay için lütfen https://atsbakeryequipment.com/hamburger-ve-sandovic-ekmek-hatti-ud linkini ziyaret ediniz.

Pizza, lavaş ve lahmacun üretimi yapan küçük ve orta kapasiteli işletmeler için ise; konveyörlü pizza fırınları ve hamur açma makinasını geliştirdik. Bu ürünler hakkında daha fazla detaya https://atsbakeryequipment.com/konveyorlu-pizza-firini-ud ve https://atsbakeryequipment.com/hamur-acma-makinasi-ud linklerinden ulaşabilirsiniz...

 

Ekonomik Seri Spiral Mikser

Bu yıl içinde lansmanını yaptığımız yeni "ESPM E" serisi spiral mikserlerimize hemen göz atın. Kalite ve performanstan ödün verilmeden üretilen ekonomik seri mikserlerimiz, fiyatının yanı sıra estetik görüntüsü ile de göz dolduruyor... "E" serisi mikserlerimiz hamur işleme bölümü ürünleri içerisinden ulaşabilirsiniz...

 

 

 

 

Deneyimli Teknik Kadro

Firma olarak deneyimli iş gücünün değerinin farkındayız. Bu sebepten dolayı sektöre uzun yıllar hizmet vermiş insanlara değer veriyoruz ve firma bünyesine katmak için elimizden geleni yapıyoruz.  Kuruluşumuzda,  deneyimli personel sayısı son derece fazla olmakla birlikte; en az 7 yıl, en fazla ise 22 yıl aralığında  sektörümüze emek vermiş değerli yol arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

 

 

 

Tesislerimize Ait Videolar Yayında...

Sizlere katalog resimlerini göstermekten daha fazlasını yaparak, makinalarımızı kullanan işletmelere götürüyoruz. Kurduğumuz büyük, orta ve küçük kapasiteye sahip işletmelere ait video görüntülerine https://www.youtube.com/channel/UC-QCK_HyGGLm88bm1TY6VPw kanalımızdan izleyebilirsiniz.

Ürünlerimiz Tam Koruma Altında...

Kendimizi müşterilerimizin yerine koyuyoruz ve sevkiyat sırasında meydana gelebilecek can sıkıcı hasarlara karşı makinelerimizi tam koruma altına alıyoruz. Son testi yapılan makineler, palet üzerine sabitlendikten sonra, 2 kat koruyucu örtü ile tamamen çevreliyoruz. Ayrıca dışarıdan gelebilecek hasarlara karşı  makineleri, ahşap sandık içerisinde müşterilerimize sevk ediyoruz. Denizaşırı yüklemelerde ise, makineleri nemden korumak için, nem emici torbalar sandık içerisine yerleştiriyoruz.  Ürünlerimizin güvenle sizlere ulaşmasını sağlayarak; iyi bir başlangıcı temin ediyor ve sizlerin de yüzünü güldürüyoruz.

 

 

 

Web Sitemiz Yenilendi...

Firmamız, ürünlerimiz ve verdiğimiz servisler hakkında daha detaylı bilgilerin yer aldığı yeni web sitemiz yayına başladı. Her türlü görüş, öneri ve sorularınız hakkında lütfen bizimle temasa geçiniz.

 

 

 

Tüm Haberler
İletişim Bilgileri
Adres:
Yazır Mh. Öztekinler Sk. 44/17 42130 Selçuklu, Konya – TÜRKİYE
Telefon:
+90 533 488 49 18
E-posta:
info@atsbakeryequipment.com