Ürünler / Brick Oven

Small Bread Ovens (Brick ovens) for Street Bakeries and New Beginners…

Thanks to Oscar Series ovens, homemade bread from your own possible now. Prepared according to your own recipes -pure and fragrant- unsurpassed in taste. Baked according to the ancient principle of the wood oven with refractory brick (heat resistant brick that can withstand prolonged high heat conditions): baking with decreasing temperature, currently very topical.

With the different models with different capacities, you will find a range of bread ovens that allow you to bake anything you find in a bakery - you can also prepare meat and vegetables in a perfect way (pizzas, quiches, casseroles, etc...).

 • On 1, or 3 baking surfaces of pure chamotte brick (refractory brick), depending on the type of oven, you can bake up to 12 loaves of bread in one turn.
 • With its adjustable thermostat with warning light, you can accurately set the temperature to 250°C (482°F). The machine A40 is provided with 2 thermostats, so that the baking surfaces of chamotte brick (refractory brick) can be heated separately. The interior lighting and the viewing window allow you to closely monitor the baking process.
 • All our machines are provided with 1 steam vents. The ability to bake with steam ensures that you can also bake, among other things, light and crispy pistolets (a small crusty bread roll) and baguettes without additives.
 • The construction in stainless steel, both inside and outside, guarantee a long lifetime. The resistances of 600 or 800 watts are respectively 2 and 3 meters long and do not glow, adding to an unlimited durability.
 • An economical consumption is guaranteed by the use of thermal insulation of high and lasting quality.
 • Each machine comes with an instruction manual and recipe book.
 • As the small ovens works with 220 volt, single phase house electric supply, you can work with it at all buildings. No need to have industrial electric system.
 • Fermentation Unit, steam tray, baking tray and small mixers are also available on request.
 • The ovens are ideal for small bakeries, street bakeries, pastry shops, supermarkets and roadside bakeries…
 • The ovens are also ideal for new bakery business starters. An oven and a small mixer, is enough to start your new bakery business. No need to pay high costs for industrial bakery equipment.  

Oscar ovens offer you a range of small bread ovens that ensures professional baking results and stands for many years of baking pleasure.

 

Model

Decks

Baking Dim.

External Dim.

Voltage / Power

Weight

A5

1 Decks

30x48 cm

38x61x45 cm

220 Volt, 1,5 KW

25 kg

A40

3 Decks

30x48 cm

38x61x86 cm

220 Volt, 3,0 KW

65 kg

 

 • Brick Oven
Hakkımızda

DENEYİM, VİZYON VE YENİLİKÇİLİK Gıda Makinaları sektöründe geçirdiğimiz 13 yıllık süre içerisinde edindiğimiz bilgi birikimi ve deneyimi, ürün portföyümüzde bulunan makineler ile siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. Fırın ve Pasta makinaları sektöründe , ürün yelpazemizde bulunan 30 değişik modeldeki makineleri kullanan, değerli ATS müşterileri sayesinde, sektörün en iyi ve en güvenilir firmalarından biri haline geldik. Firma olarak küçük, orta ve büyük kapasiteye sahip birçok işletme için çözümler sunmaktayız. Uzun yılların tecrübesi, en son yenilikleri içeren teknolojik altyapımız, işini iyi yapan insan kaynağımız ve en iyi hammaddeleri kullanarak ürettiğimiz makineler sayesinde; müşterilerimize iyi bir başlangıcı, verimli ve uzun ömürlü makinelerle, sürekli iyi kalitedeki ürün çıktısını garanti ediyoruz. Bu vesile ile web sitemizde bulunan geniş ürün yelpazemize bakmanızı rica ediyor ve sizleri de mutlu ATS müşterileri arasında görmeyi ümit ediyoruz.

Haberler
Yeni Ürünlerimiz Gözatın

Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına, ürünlerimizde devamlı iyileştirme ve geliştirme çalışmalarına devam ediyoruz.

Endüstriyel hamburger ve sandöviç üreticileri için geliştirdiğimiz yeni tesisimiz sayesinde, 2 farklı ürünü aynı makine parkurunda üretebilirsiniz. Daha fazla detay için lütfen https://atsbakeryequipment.com/hamburger-ve-sandovic-ekmek-hatti-ud linkini ziyaret ediniz.

Pizza, lavaş ve lahmacun üretimi yapan küçük ve orta kapasiteli işletmeler için ise; konveyörlü pizza fırınları ve hamur açma makinasını geliştirdik. Bu ürünler hakkında daha fazla detaya https://atsbakeryequipment.com/konveyorlu-pizza-firini-ud ve https://atsbakeryequipment.com/hamur-acma-makinasi-ud linklerinden ulaşabilirsiniz...

 

Ekonomik Seri Spiral Mikser

Bu yıl içinde lansmanını yaptığımız yeni "ESPM E" serisi spiral mikserlerimize hemen göz atın. Kalite ve performanstan ödün verilmeden üretilen ekonomik seri mikserlerimiz, fiyatının yanı sıra estetik görüntüsü ile de göz dolduruyor... "E" serisi mikserlerimiz hamur işleme bölümü ürünleri içerisinden ulaşabilirsiniz...

 

 

 

 

Deneyimli Teknik Kadro

Firma olarak deneyimli iş gücünün değerinin farkındayız. Bu sebepten dolayı sektöre uzun yıllar hizmet vermiş insanlara değer veriyoruz ve firma bünyesine katmak için elimizden geleni yapıyoruz.  Kuruluşumuzda,  deneyimli personel sayısı son derece fazla olmakla birlikte; en az 7 yıl, en fazla ise 22 yıl aralığında  sektörümüze emek vermiş değerli yol arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

 

 

 

Tesislerimize Ait Videolar Yayında...

Sizlere katalog resimlerini göstermekten daha fazlasını yaparak, makinalarımızı kullanan işletmelere götürüyoruz. Kurduğumuz büyük, orta ve küçük kapasiteye sahip işletmelere ait video görüntülerine https://www.youtube.com/channel/UC-QCK_HyGGLm88bm1TY6VPw kanalımızdan izleyebilirsiniz.

Ürünlerimiz Tam Koruma Altında...

Kendimizi müşterilerimizin yerine koyuyoruz ve sevkiyat sırasında meydana gelebilecek can sıkıcı hasarlara karşı makinelerimizi tam koruma altına alıyoruz. Son testi yapılan makineler, palet üzerine sabitlendikten sonra, 2 kat koruyucu örtü ile tamamen çevreliyoruz. Ayrıca dışarıdan gelebilecek hasarlara karşı  makineleri, ahşap sandık içerisinde müşterilerimize sevk ediyoruz. Denizaşırı yüklemelerde ise, makineleri nemden korumak için, nem emici torbalar sandık içerisine yerleştiriyoruz.  Ürünlerimizin güvenle sizlere ulaşmasını sağlayarak; iyi bir başlangıcı temin ediyor ve sizlerin de yüzünü güldürüyoruz.

 

 

 

Web Sitemiz Yenilendi...

Firmamız, ürünlerimiz ve verdiğimiz servisler hakkında daha detaylı bilgilerin yer aldığı yeni web sitemiz yayına başladı. Her türlü görüş, öneri ve sorularınız hakkında lütfen bizimle temasa geçiniz.

 

 

 

Tüm Haberler
İletişim Bilgileri
Adres:
Yazır Mh. Öztekinler Sk. 44/17 42130 Selçuklu, Konya – TÜRKİYE
Telefon:
+90 533 488 49 18
E-posta:
info@atsbakeryequipment.com